Zpevněte postavu evoluční technologií LPG HUBER

Vyzkoušejte novou metodu 21. století pro fyziologické posílení a zrehabilitování vaší postavy. LPG Huber umí diagnostikovat pomocí 7 referenčních testů vaši kompletní kondici a sestavví vaše kompletní výsledky cvičení v PDF.
Image

Proč LPG HUBER?

  • - 10 % tuku z těla
  • + 2 kg svalové hmoty
  • - 3 cm objemu v pase
  • Štíhlejší postava
  • Pevné a vytvarované paže
  • Zdravá záda a držení postavy
  • Ploché břicho
  • Posilování a tvarování svalů
  • Viditelné výsledky již po 3 cvičeních
Přístroj HUBER 360® EVOLUTION byl vyvinut především pro terapeuty.  HUBER 360® EVOLUTION dokáže léčit více než 90% obvyklých stavů po úrazech a fyziologické změny způsobené špatným životním stylem.

HUBER 360® EVOLUTION vám dokáže pomoci s rehabilitací po úraze, pomůže vám s bolestí zad při sedavém zaměstnání nebo zpevní celou vaší postavu díky evoluční metodě scanování vašeho stávajícího stavy a zvolení cvičení na míru vašemu problému.
Lipomassage LPG endermologie

Jak funguje cvičení s LPG HUBER?

HUBER 360® EVOLUTION je vybaven silovými senzory pod motorizovanou platformou na držadlech a vytváří zábavný program fyzické rehabilitace, který rozděluje trénink pacienta do 4 pohybů:

1. FLEXIBILITA A MOBILITA
Cílená cvičení pomáhají pacientům rychle zvýšit jejich rozsah pohybu. HUBER 360® EVOLUTION bezpečně mobilizuje klouby a rychle zklidňuje bolest.

2. DYNAMICKÉ POSÍLENÍ
Zpětná vazba na obrazovce pomáhá pacientům zlepšit jejich sílu a lépe koordinovat pohyby. HUBER 360® EVOLUTION vyvíjí povrchové i základní svaly.

3. POSTOJ A BILANCE
Balanční hry pomáhají pacientům znovu získat rovnováhu a získat větší jistotu na nohou. HUBER 360® EVOLUTION opravuje držení těla a zlepšuje stabilitu.

4. ODPOR
Dynamická cvičení přizpůsobená fyzickému stavu pacientů pro zvýšení jejich vytrvalosti. HUBER 360® EVOLUTION upravuje BMI a zlepšuje kardiovaskulární systém.

MONI MONI

LPG HUBER Brno

Cvičení LPG HUBER provádí proškolený personál v našem salonu MONI MONI v Brně. Procedura trvá 30 min. Pokud s přístrojem LPG HUBER nemáte zkušenosti doporučujeme využít cvičení s trenérem.

Sledujte nás na Instagramu

MONI BLOG NEWSLETTER

Odebírejte náš blog a získejte 100Kč

Rady a tipy z našeho blogu vám dorazí maximálně jednou měsíčně do vašeho e-mailu. Navíc hned po přihlášení k odběru vám pošleme poukaz 100Kč na nákup našich služeb.