Neinvazivní bezbolestné ošetření

Skoncujte s vrásky, rozjasněte pleť a zpevněte pokožku. Už po prvním ošetření uvidíte první výsledky.
Image

Programy pro ženy i muže

Brno

  • 1x ošetření tváře 30min750,-/oš.
  • 1x ošetření tváře 15min380,-/oš.

 

Proč LPG endermologie pro tvář?

  • +80% kyseliny hyaluronové
  • 70% pevnější pokožka
  • 87% vyhlazení vrásek
  • 2x zářivější pleť
* studie HUMBERT P. et al. Clinical Interventions in Aging 2015 : 10,1-17.

Co je procedura Lipomassage LPG endermologie?

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s prokazatelnými výsledky po celém světě.
Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra. LPG endermologie je jediná 100% přírodní, neinvazivní, neagresivní mechanická technika stimulace pokožky, která reaktivuje procesy buněk.
LPG lipomassage Brno a Praha tvář

Jak funguje Lipomassage LPG endermologie?

Jako skuteční architekti pokožky jsou fibroblasty zodpovědné za vytváření základních stavebních kamenů pokožky. Fibroblasty dodávají pokožce hustotu, měkkost a zářivost: kolagen pro pevnost, elastin pro pružnost a kyselina hyaluronová pro objem a hydrataci. Přesto již ve 25 letech, a to i navzdory dokonale zdravému životnímu stylu, se produkce těchto omlazujících látek zpomaluje.

Kůže začíná ochabovat a ztrácet svou hustotu, vytváří vrásky a brázdy, většinou na obličeji, krku, dekoltu a rukou. Jiné vnější faktory, jako je slunce, stres, tabák nebo dokonce znečištění, mohou urychlit výskyt vrásek.

ENDERMOLOGIE ® ŘEŠENÍ
Patentovaná ošetřovací hlava LPG působí na povrch pokožky mikropulzacemi, aby ji stimulovala a důkladně reaktivovala proces syntézy fibroblastů. Díky tomu získáte:

- produkci nového, dobrého kolagenu a přírodní kyseliny hyaluronové (+ 80% *) dodává pokožce část jejího objemu a „zvedá“ spodní část vrásek
- díky syntéze elastinu (+ 46% *) je pokožka pružnější a odolnější vůči mnohonásobným svalovým mikro-kontrakcím, které jsou často příčinou „výrazových linií“
- Na povrchu je pokožka jemně odlupována, tkáň je okysličována a mikrocirkulace je stimulována pro rovnoměrnou pleť.

Lipomassage LPG endermologie

Proměny po používání LPG endermologie

MONI MONI

Lipomassage LPG endermologie Brno

Proceduru Lipomassage by LPG endermologie provádí proškolený personál v našem salonu MONI MONI v Brně. Procedura trvá od 15 do 45 min. Proceduru lze provádět na jednotlivých částech těla, obličeji nebo celém těle.

Sledujte nás na Instagramu

MONI BLOG NEWSLETTER

Odebírejte náš blog a získejte 100Kč

Rady a tipy z našeho blogu vám dorazí maximálně jednou měsíčně do vašeho e-mailu. Navíc hned po přihlášení k odběru vám pošleme poukaz 100Kč na nákup našich služeb.