Zhubněte do 40min

Vacuslim 48 je inovativní procedura pro hubnutí, která využívá hlubokého a rychlého pronikání účinných látek přípravků Vacuslim, které stimulují přirozené funkce těla.
Image

Proč Vacuslim 48?

  • Viditelné výsledky ihned po prvním ošetření
  • Zrychlení činnosti lymfatického systému
  • Efektivní detoxikace těla
  • Zabránění vzniku celulitidy
  • Pevnější a hladší pokožka

Co je procedura Vacuslim 48?

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s prokazatelnými výsledky hned po prvním ošetření. Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra. Díky nové metodě Vacuslim 48, která využívá vakuové balení, je dosaženo hlubokého a rychlého pronikání účinných látek z přípravků, které stimulují přirozené funkce těla.
Vacuslim48 Brno a Praha

Jak funguje procedura Vacuslim 48?

Pruceduru Vacuslim 48 lze rychle a snadno aplikovat, a to vždy, když je to nutné ke zlepšení vzhledu těla.

Proceduru Vacuslim 48 lze použít jako samostatnou léčbu nebo ji lze použít jako doplňkovou léčbu k dosažení rychlejších a lepších výsledků při léčbě celulitidy a hubnutí pomocí kosmetických prostředků, kavitaci, rádiové vlny, elektrostimulaci, terapii madero a manuální anticelulitidní masáže. 

Při proceduře Vacuslim 48 Vám na tělo naneseme přípravky s aktivními složkami podporující nejen hubnutí. 

AKTIVNÍ SLOŽKY

SymFit - revoluční přísada do programů proti celulitidě
Snižuje tvorbu a množení tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a zabraňuje růstu tukové tkáně (lipogeneze). Zlepšuje spalování tuků a čištění těla. Snižuje viditelné známky celulitidy.

Extrakt z divokého kaštanu
Escin, který je hlavní složkou divokého kaštanu, zmírňuje příznaky unavených a napjatých nohou a snižuje otoky. Escin z divokého kaštanu je přírodní složka, která vylučuje přebytečnou tekutinu.

L-karnitin
Urychluje spalování mastných kyselin, podporuje transport tuku do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Extrakt z břečťanu (Hedera Helix)
Obsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a zmírňují vzhled pokožky pomerančové kůry.

Kofein
Posiluje pokožku a zlepšuje pomerančovou kůru.

Extrakt z řas
Intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Thermolate - efekt inteligentního oteplování
Zrychluje buněčný metabolismus a způsobuje příjemný pocit tepla na těle. Tento pocit tepla může trvat od 30 minut do 2 hodin.

Komplex éterických olejů
Séra používaná k péči o tělo během metody Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, pomeranče a rozmarýnu, zatímco krémy obsahují komplex éterických olejů z máty, levandule a citronu. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu.

Vacuslim 48

Proměny po používání Vacuslim 48

MONI MONI

Vacuslim 48 Brno a Praha

Proceduru Vacuslim 48 provádí proškolený personál v našem salonu MONI MONI v Brně a Praze. Procedura trvá 50 min. Proceduru lze provádět na celém těle.

Sledujte nás na Instagramu

MONI BLOG NEWSLETTER

Odebírejte náš blog a získejte 100Kč

Rady a tipy z našeho blogu vám dorazí maximálně jednou měsíčně do vašeho e-mailu. Navíc hned po přihlášení k odběru vám pošleme poukaz 100Kč na nákup našich služeb.