Dokonalé obočí celý rok

Získejte dokonalý a přirozený tvar obočí na celý rok díky proceduře microblading.
Image
Microblading

Proč microblading?

Microblading je prozatím jediná metoda, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních 18ti jehel, tzv. čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí. Před samotnou aplikací se provádí konzultace s klientkou, abychom zjistili stav pleti a zvolili vhodný tvar obočí. Během aplikace umrtvíme okolí kolem obočí, abychom nezcitlivěly povrch pokožky.

Po aplikaci dochází k hojení pokožky, kdy se tvoří stroupky, které během pár dní odpadnou. Stroupky se nesmí loupat. Správně zvolená aplikace microbladingu ovlivní strupovitost pokožky. Čím lepší, tím méně.

Krvácivost je ovlivňována mnoha faktory (typem a kondicí kůže, léky, které zákaznice užívá, hloubkou poranění pleti, atd.). Krvácivost může ovlivnit správná technika úkonu.

Výsledek je krásně upravené obočí, které vám vydrží rok, po uplynutí této doby navštívíte náš salon a korekturu vám upravíme.

Microblading Brno

Proceduru microblading nebo-li vláskování obočí provádí proškolený personál v našem salonu MONI MONI v Brně. Procedura trvá od 15 do 45 min.

Sledujte nás na Instagramu